fbpx

Osobitý design a řemeslná preciznost.

Zakládáme si na detailu, kvalitním zpracování a materiálech. Naše produkty LIPA Design se odlišují svým jedinečným designem a variabilitou. Náš přístup je vetkán do každého našeho kousku, do kterého dáváme něco z nás – především řemeslnou práci, lásku a srdce. Chceme vám dělat radost a zároveň dávat pocit jedinečnosti. Při navrhování se inspirujeme životním stylem, trendy ve společnosti a přírodou. Snažíme se mít vlastní rukopis a vlastní nadčasovost. Za každým našim produktem stojí příběh. Proto každý náš produkt testujeme a přemýšlíme nad ním. 

Být součástí …..

Chtěli jsme, aby i vy jste byli součástí našeho produktu. I vy se můžete stát designérem, a to díky unikátní variabilitě kabelky či batohu. Každý den si můžete měnit design přímo k svému outfitu. A jak je to možné?

U kabelky lze odendat dřevěné boky, zároveň látkový vnitřek i popruh. U látkového vnitřku můžete měnit barevnou kombinace, ale i dekor. Stejně tak dřevěné boky vyrábíme v různých barevných kombinacích s různými dekory, ale i v různých tvarech. Kabelky, které jsme navrhly jsou důkazem toho, že jsme nechtěli, aby každý neměl v šatníku několik různých kousků , ale jen jednu kabelku, kterou si bude moci sám sestavovat. Batohy jsou navržené ve stejném duchu jako kabelky. Batohy mají variabilitu, kde si můžete nakombinovat dřevěnou klopu, barvu koženého těla a zároveň barvu koženého zavírání.

Vize LIPA Design …..

Naším snem je propojit naše zkušenosti s uměním a zároveň se sociální sférou. Proto se držíme impulsů, díky kterým jsme založili firmu LIPA Design a začali vyrábět naše produkty.

První impulsem byla moje pracovní působení ve známé sklářské firmě, kde jsem pracovala jako designér. Tam jsem nabrala zkušenosti, ale také jsem měla sen – mít svojí vlastní firmu. Dalším mým impulsem byl kamarád, který měl dílnu na výrobu skateboardových desek. V dílně zbývalo spoustu dřevěného odpadu, a tak jsem si řekla, proč to nevyužít a nezkusit něco navrhnout. A hlavním impulsem bylo setkání s chlapcem, který vyrůstal v dětském a diagnostickém ústavu a moje rodina mu začala pomáhat. V té době jsem začala pomáhat dalšímu chlapci a začala se o problematiku znevýhodněných dětí více zajímat. Poslední impuls? Setkání s mým šikovným a pracovitým přítelem. Začali jsme se vzájemně doplňovat. Propojujeme kvalitu, řemeslnost, ruční výrobu, lásku, zkušenosti, umění, přírodu, ale i pomáháme.

Pomáháme ….

V červnu budeme mít na toto téma další článek. Chystáme projekt s dětmi s dětských domovů. Nechte se překvapit…..

Zajímal by vás náš projekt? Napište nám na: info@lipadesign.com